Církev adventistů sedmého dne

sbor Uherský Brod

CASD.CZ

 1. Nové číslo časopisu Za obzorem Vám přináší rozhovor s kardiochirurgem Matějem Ondruškem a další články a rozhovory na téma “krize”. Krize v životě člověka mohou mít různou podobu, ale vždy se z nich můžeme poučit a pomáhají nám růst. I přes krizi kolem nás je tu nové vydání časopisu Za obzorem. Nahlédněte s námi tam,...  [ ... ]

  The post Nové číslo časopisu Za obzorem (2020) first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 2. Po více než ročním plánování se nakonec i v době nepříjemnýchomezujících opatření podařilo uskutečnit první setkání Klubu speciálníchrodin – tedy rodin s dětmi se speciálními potřebami. Několik rodin z Českého a z Moravskoslezského sdružení se sjelo na víkend 25.- 27. září do příjemného prostředí křesťanského penzionu Sola Fide v Jánských Lázních v celkovém počtu 14...  [ ... ]

  The post Klub speciálních rodin first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 3. Vyjádření předsedy Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne Mikuláše Pavlíka pro členy církve týkající se současné společenské situace v souvislosti s nárůstem šíření koronaviru.

  The post Vyjádření předsedy Č-S unie CASD k aktuální pandemické situaci first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 4. Plánovaná sborová sbírka organizace ADRA k podpoře dobrovolnictví v Čechách a na Moravě se vzhledem k aktuální situaci nebude moci 17.10. uskutečnit v plánovaném celorepublikovém sborovém formátu. Srdečně vás proto zveme k „domácí sbírce“! Darovat můžete převodem na účet nebo přes QR kódy. Sbírka ČS 2124349/0800 v.s. 42 Sbírka MSS 1644247329/0800 v.s. 42 QR kódy jsou...  [ ... ]

  The post Sbírka na podporu dobrovolnictví first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 5. Sobota 17. 10 je věnována daru ducha proroctví. Generální konference Církve adventistů sedmého dne připravila úvahu na dané téma, kterou můžete stáhnout níže. PDF kázání s názvem Pokud se budeme neustále dívat na Ježíše

  The post Sobota daru ducha proroctví first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 6. Každoročně je podzim v naší církvi časem, kdy společně na celém světe prožíváme čas modliteb a duchovního rozjímání. Letošní modlitební týden, proběhne v termínu od 7. do 14. listopadu. „Ukázala se Boží milost, která přináší spásu všem lidem a vychovává nás k tomu, abychom se zřekli bezbožnosti a světských vášní, žili rozumně, spravedlivě a zbožně v tomto věku...  [ ... ]

  The post Modlitební týden 2020 first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 7. Máme radost, že Vás všechny můžeme pozvat na další podzimní pokračování našeho pořadu JSME SPOLU s novými, staronovými – ale vždy zajímavými hosty, které budeme opět připravovat ze sboru Praha Smíchov ve spolupráci s pražskými kazateli. Nevíme jak dlouho budou trvat omezení karantény, proto netušíme jak dlouho bude užitečné JSME SPOLU vysílat. S přáním pevné důvěry v našeho Pána...  [ ... ]

  The post Podzimní pokračování večerů JSME SPOLU first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 8. V sobotu 3. října se konečně podařilo uskutečnit dlouho plánovaný programs prezentací Adventistické služby lidem se speciálními potřebami v jihlavském sboru. Kvůli jarní karanténě musel být původní termín zrušen a navzdory aktuálně platným ochranným opatřením (roušky, odstupy, zvýšená hygiena) – a přes celkově menší počet lidí navštěvujících v současné situaci sbory – jsme byli velmi...  [ ... ]

  The post Adventistická služba lidem se speciálními potřebami v Jihlavě first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 9. Zcela jiný, individuální, virtuální, ale přesto úspěšný - takový byl letošní ADRAběh. Na výzvu #bezimdoMali se přihlásilo 535 účastníků ze všech koutů Čech i Moravy, kteří během, chůzí i na vozíku absolvovali kdekoliv v ČR trasu o délce 10 km. Společně se nám podařilo na startovném vybrat 174 000 Kč!

  The post Poděkování za ADRAběh 2020 #bezimdoMali first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.

 10. Oddělení dětí oslavuje 25. výročí vzniku Služby dětem v naší církvi. Při této příležitosti zve všechny děti a dospívajíci od 5 do 14 let, aby použili své talenty a zapojili se do festivalu Dětských talentů pro Ježíše.

  The post Dětské talenty pro Ježíše first appeared on Oficiální stránky Církve adventistů sedmého dne, Česko-Slovenská unie.